Ні, це – не є неабиякою фантазією, це – типова картина двох днів VAPEXPO Kiev –2018, найяскравішої вейп-виставки країни! Івент відбувся з 14 по 15 квітня у київському МВЦ, зібрав 3000 відвідувачів, роздав $ 1200 і надарував гівевеїв, кількість яких неможливо порахувати.

На майданчику зібралися українські та іноземні компанії, у тому числі з Франції, Італії, Росії, Білорусі та Америки. Крім того, вперше на вітчизняний вейп-ринок зайшли турецькі виробники.

«Цього року ми почали співпрацювати з Україною і сподіваємося, що у нас все буде гаразд, – прокоментував представник компанії Kaniza Vape. Ми бачимо неабиякий потенціал української вейп-індустрії».

Своїми враженнями про VAPEXPO Kiev 2018 поділилася представниця виробника рідин The Collection:

«Я у захваті! Я не очікувала, що буде так багато людей і запитань. І найцікавіше, що я задоволена тим, що є люди, які можуть поділитися власними знаннями. Крім того, що ми можемо щось показати, розповісти, подарувати, попрацювати з кимось, допомогти можуть і нам. До нас зверталося багато досвідчених вейперів, які говорили: «А змішайте той смак з тим», «А ось у мене така божевільна ідея – зробіть», і наш генеральний директор у захваті від того, які тут люди».

Новинками порадували і українські компанії. Monster Flavor вперше представила лінійку жиж, розроблену спільно з популярним ведучим Анатолієм Анатолічем. До слова, лінійка називається так само, як і його авторська програма – «Зе Інтервьєр», а смаки – як її рубрики: Business, Sport, Travel і Music. На презентації був і сам Анатоліч, охоче спілкувався з гостями. Новинки розкидали зі сцени VAPEXPO.

Ще одним ексклюзивом стала презентація першого українського друкованого VR-журналу про вейпінг – VapeReality. Корисні статті про паріння і не лише, акції від виробників, інтерв'ю та навіть вейп-кросворд – 160 глянцевих сторінок топового контенту плюс пробники жиж – так виглядає продукт. Перший номер читали, дивилися і купували всі бажаючі, а також отримували у подарунок переможці вейп-контестів. Вручав його особисто автор і головний редактор VapeReality – Денис Манушевич.

А продукт Vape Monopoly тягне на ексклюзив не лише в Україні, а й в усьому світі: хлопці представили першу вейп-монополію! Вони зробили ту ж легендарну настолку, тільки з ухилом на вейп-індустрію. Обидва дні виставки відвідувачі пробували себе у ролі вейп-монополістів на стенді компанії.

Вейп-стіл – розробка інженерів компанії HAF – ще одна перлина виставки. Розробка являє собою стіл, але із вбудованими девайсами у кутах. Ти можеш парити з його країв, а у центрі роби, що завгодно: бажаєш – у покер грай, бажаєш – у Vape Monopoly.

Море нових і кращих смаків, а також мерчів та інших вейп-аксесуарів – звичайні речі для VAPEXPO Kiev.